O NAS OFERTA WYNAJEM ZWYZEK WYCINKA DRZEW PO GODZINACH KONTAKT
 Firma ALP-MED specjalizuje się w pracach wysokościowych z wykorzystaniem technik alpinistycznych w miejscach trudno dostępnych oraz szkoleniach z pierwszej pomocy.

Prowadzimy szkolenia z pierwszej pomocy,  warsztaty dla przedszkolaków i uczniów szkół. Okresowe szkolenia pierwszej pomocy.

Kadrę firmy tworzą wykwalifikowani technicy, ratownicy medyczni, ratownicy WOPR, strażacy – łączący swoje umiejętności zawodowe z wieloletnim doświadczeniem w branży.

 


Pracę dzielimy z naszą pasją – wspinaczką wysokogórską oraz ratownictwem medyczny w szerokim tego słowa znaczeniu. Podczas licznych wypraw osiągaliśmy liczne sukcesy, nieustannie doskonaląc nasze umiejętności przy wykorzystaniu zaawansowanego sprzętu alpinistycznego.
W naszej pracy stawiamy na bezpieczeństwo, szybkość oraz dokładność wykonywanych usług. Żadne prace wysokościowe nie stanowią dla nas przeszkody. Posiadamy stosowne ubezpieczenia OC, a na wykonywane prace dajemy odpowiednie gwarancje.

 

 

Sprzęt jakim się posługujemy jest zgodny z normami europejskimi. Szeroka gama oferowanych usług oraz specjalistyczny sprzęt i narzędzia sprawiają, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia w obrębie prac na wysokościach. Prace wykonane technikami linowymi pozwalają na znaczne zredukowanie kosztów przedsięwzięcia.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu świadcząc najwyższej jakości usługi.

 
 

 Mateusz Sokołowski
ul. 3 Maja 189
39-100 Ropczyce
tel: 662 332 662

www.alp-med.pl
e-mail: biuro@alp-med.pl

 
Alp-Med Mateusz Sokołowski ul. 3 Maja 189, 39-100 Ropczyce, tel: 662 332 662   Projekt i wykonanie Rafał Kramarz 2011